#GivingMobile 2024

4. 10. 2024

7. ročník sbírky starých a nepotřebných mobilních telefonů v rámci světového dne štědrosti a dobrých skutků #GivingTuesday.

Zbavte se nepotřebných mobilů. Sbírka potrvá do 14. 11. 2024. Každý odevzdaný mobil recyklací ušetří 36,8 litrů vody a navíc přinese 10 Kč Jedličkově ústavu a školám.

Informace od pořadatele Projektu REMOBIL:

• Smazání dat obsažených v mobilech zajišťujeme mechanicky nebo certifikovaným softwarem u každého mobilu
  • Na firemní mobily vystavujeme na vyžádání Potvrzení o ekologické likvidaci pro vyřazení z evidence majetku firmy
  • Do soutěže o roční vstupné do Zoo Praha se lze zapojit s každým odevzdaným mobilem elektronickou registrací na https://remobil.cz/soutez/
  • Odevzdávat lze také nabíječky

Hlavním smyslem neziskového projektu REMOBIL je ochrana životního prostředí a zdraví člověka zajištěním efektivního systému sběru a využití mobilních telefonů po skončení životnosti.

Sběrný box najdete v přízemí knihovny v Hluboké ulici. Děkujeme za účast.